سینیور تست SeniorTest

: اخبار آزمون کارشناسی ارشد|سایت کارشناسی ارشد|وب سایت تخصصی آزمون کارشناسی ارشد
آزمون دکتری آزاد آزمون دکتری دانشگاه آزاد نتایج دکتری منابع دکتری آزمون دکتری 92 ثبت نام دکتری آزمون دکتری آزاد آزمون دکتری 93 اخبار دکتری کارشناسی ارشد آزاد 92

کارشناسی ارشد

ارشد دانشگاه آزاد 97-96 نتایح کارشناسی ارشد 95
فرصت مجدد برای قبولی در ارشد دانشگاه آزاد فراهم شد

سینیور تست ( www.SeniorTest.ir )  کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۳ : فرایند انتخاب رشته مجدد در دوره ارشد دانشگاه آزاد از امروز آغاز می شود داوطلبان می توانند با انتخاب ۲۰ رشته محل در رشته های جدید انتخاب‌های دیگر و شانس قبولی مجدد داشته باشند.

به علت افزایش دو برابری رشته محلهای دانشگاه آزاد، داوطلبانی که در این دوره از پذیرش ارشد موفق به پذیرش نشده اند می توانند از امروز با مراجعه به سامانه انتخاب رشته مرکز آزمون نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند.

 • داوطلبان حق انتخاب ۲۰ رشته محل را دارند.
 • هر دو گروه داوطلبانی که در آزمون پذیرفته شده اند یا شانس ورود به دانشگاه را نیافته اند، امکان شرکت در این انتخاب رشته را دارند.
 • در این دوره از پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد نزدیک به ۲۰۰ هزار داوطلب پذیرفته می‌شود.

قبولی داوطلبانی که قصد دارند در انتخاب رشته مجدد شرکت کنند، لغو نمی شود و این بر عهده داوطلب است که برای ثبت نام کدام یک از پذیرش ها اقدام کند.

سینیور تست :  www.SeniorTest.ir

برای دریافت آخرین اخبار کارشناسی ارشد ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید :

۲ نظر

 1. مهدی می‌گه:

  باسلام من در ازمون کارشناسی ارشد قبول نشده ام و نمره کل من در رشته انتخابی ۱۲۷واخرین رتبه قبولی۱۲۵ می باشد ایا این امکان وجود دارد که در صورت انصراف تعدادی از قبول شدگان در همان رشته و دانشگاهی که انتخاب کردهام قبول شوم.یا انتخاب رشته مجدد در مرخله تکمیل ظرفیت انجام دهم

  • اسماعیل پورکریم می‌گه:

   باسلام من در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تبریز قبول شدم وبرای تغییررشته درمرحله تکمیل ظرفیت، دانشگاه واحد ایلخچی را انتخاب نموده ام ،بعد از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دوباره می توانم در واحد دانشگاهی تبریز ثبت نام کنم؟

ارسال سوالات و نظرات


۱۳۹۲ © سینیور تست SeniorTest