سینیور تست SeniorTest

: اخبار آزمون کارشناسی ارشد|سایت کارشناسی ارشد|وب سایت تخصصی آزمون کارشناسی ارشد
آزمون دکتری آزاد آزمون دکتری دانشگاه آزاد نتایج دکتری منابع دکتری آزمون دکتری 92 ثبت نام دکتری آزمون دکتری آزاد آزمون دکتری 93 اخبار دکتری کارشناسی ارشد آزاد 92

کارشناسی ارشد

ارشد دانشگاه آزاد 97-96 نتایح کارشناسی ارشد 95
انتخاب رشته مجدد آزمون ارشد آزاد تا دوشنبه

سینیور تست ( www.SeniorTest.ir ) آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد : انتخاب رشته مجدد آزمون ارشد آزاد تا دوشنبه
معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد: با توجه به ظرفیت در محل‌های جدید، شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد می‌توانند تا روز دوشنبه ۲۴ شهریور ماه از طریق سایت مرکز آزمون ۲۰ انتخاب مجدد انجام دهند.

انتخاب رشته مجدد آزمون ارشد آزاد تا دوشنبه

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر علوی فاضل اضافه کرد: داوطلبان در نظر داشته باشند انتخاب آنها باید از مجموعه امتحانی‌ای که در آن آزمون داده‌اند، صورت پذیرد.

پذیرش محل‌های جدید براساس اولویت نمره کل و علاقه داوطلب
معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: پذیرش محل‌های جدید براساس اولویت نمره کل و علاقه داوطلب صورت می‌گیرد.

امکان ویرایش با انتخاب رشته محل مجدد
وی تأکید کرد: داوطلبان درنظر داشته باشند امکان ویرایش با انتخاب رشته محل مجدد وجود دارد که در این صورت برای معاونت سنجش و پذیرش آخرین ثبت نام ملاک قرار خواهد گرفت.

آیا ثبت نام جدید باعث حذف قبولی مرحله قبل می شود
علوی فاضل در پاسخ به این سوال که آیا ثبت نام جدید باعث حذف قبولی مرحله قبل می شود گفت: این یک فرصت دوباره برای داوطلبان و هدف از آن بومی گزینی و افزایش قدرت انتخاب داوطلبان است؛ لذا هر داوطلب می‌تواند پس از انتخاب رشته در مرحله جدید منتظر نتایج این مرحله باقی بماند و بعد در مورد این که در کدام پذیرش خود ثبت نام کند، تصمیم گیری کند.
لازم به ذکر است در صورتی که فرد بخواهد در قبولی مرحله اول ادامه تحصیل دهد امکان ثبت نام با تأخیر برای وی وجود دارد.

نتیجه اواخر هفته آینده
معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در مورد زمان اعلام نتایج این مرحله گفت: نتیجه اواخر هفته آینده اعلام خواهد شد.

امکان انتخاب محل‌های جدید برای داوطلبان مرحله دکتری تا یکشنبه ۲۳ شهریور
به گزارش ایسنا، دکتر علوی فاضل همچنین اعلام کرد: امکان انتخاب محل‌های جدید برای داوطلبان مرحله دکتری تا یکشنبه ۲۳ شهریور ماه ادامه دارد و آن‌ها می‌توانند ۲۰ محل دانشگاهی را انتخاب و در سایت ثبت نام کنند.

چه کسانی واجد شرایط انتخاب محل‌های جدید هستند
علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی درخصوص این که چه کسانی واجد شرایط انتخاب محل‌های جدید هستند، گفت: کلیۀ داوطلبانی که در جلسه مصاحبه حضور داشتند می‌ توانند در این مرحله شرکت کنند.

شرایط شرکت داوطلبان بدون آزمون
معاون سنجش و پذیرش در مورد شرایط شرکت داوطلبان بدون آزمون گفت: برای کلیه داوطلبان بدون آزمون که در جلسه مصاحبه حاضر بوده‌اند و حائز شرایط این دوره هستند، امکان انتخاب رشته در این مرحله وجود دارد. همچنین نحوه ارزشیابی کلیه داوطلبان با آزمون براساس نمره کل بعد از مصاحبه و برای داوطلبان دوره بدون آزمون مجموع امتیازات حاصل از معدل پایان نامه و مصاحبه علمی درنظر گرفته می شود.

اعضای هیات علمی
وی در مورد اعضای هیات علمی گفت: کلیه اعضای هیات علمی‌ای که حائز شرایط هستند و در دور دوم کارنامه آنها در سیستم وجود دارد، می‌توانند در این مرحله شرکت کنند.

امکان انتخاب محل های جدید تا پایان روز یکشنبه ۲۳ شهریور
معاون سنجش و پذیرش گفت: امکان انتخاب محل های جدید تا پایان روز یکشنبه ۲۳ شهریور ماه ادامه خواهد داشت و نتایج در روز چهارشنبه ۲۶ شهریور ماه ۹۳ اعلام خواهد شد.

سینیور تست :      www.SeniorTest.ir 

برای دریافت آخرین اخبار کارشناسی ارشد ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید :

۴ نظر

 1. حیران می‌گه:

  برای انتخاب رشته مجدد ارشد رشته ها رااز کجا باید ببینیم و انتخاب کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 2. محمد می‌گه:

  پس چرا روی سایت دانشگاه ازاد چیزی ننوشته؟

  از کی شروع میشه ؟ ادرس سایتی که باید یریم لطفا

 3. زهرا می‌گه:

  با سلام
  من ارشد علوم تحقیقات انتخاب اولم قبول شدم ولی دوست داشتم گرایشی که در انتخاب سوم زده بودم رو قبول بشم آیا امکان داره بتونم گرایشم رو عوض کنم رتبه ۱۸ شده و آخرین فرد قبولی ۶۳ هست.
  ممنون میشم راهنماییم کنید

ارسال سوالات و نظرات


۱۳۹۲ © سینیور تست SeniorTest