سینیور تست SeniorTest

: اخبار آزمون کارشناسی ارشد|سایت کارشناسی ارشد|وب سایت تخصصی آزمون کارشناسی ارشد
آزمون دکتری آزاد آزمون دکتری دانشگاه آزاد نتایج دکتری منابع دکتری آزمون دکتری 92 ثبت نام دکتری آزمون دکتری آزاد آزمون دکتری 93 اخبار دکتری کارشناسی ارشد آزاد 92

کارشناسی ارشد

ارشد دانشگاه آزاد 97-96 نتایح کارشناسی ارشد 95
درآمد از طریق پردیس‌ ها و شهریه شبانه پایدار نخواهد بود

سینیور تست ( www.SeniorTest.ir ) شهریه شبانه و شهریه پردیس ها : درآمد از طریق پردیس‌ها و شهریه شبانه پایدار نخواهد بود

درآمد از طریق پردیس‌ ها و شهریه شبانه پایدار نخواهد بود

مشاور وزیر علوم و مدیرکل دفتر وزارتی وزارت علوم گفت: درآمد از طریق پردیس‌ها و شهریه شبانه پایدار نخواهد بود.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، عبدالحسین فریدون عصر امروز در مراسم معارفه سرپرست دانشگاه لرستان با اشاره به خالی ماندن صندلی‌های مقطع کارشناسی در دانشگاه‌ها، تمایل برای گذراندن تحصیلات تکمیلی را در آینده نزدیک پیش‌ بینی کرد و هشدار داد که این تمایل موقتی است و باید به فکر منابع مالی دیگری غیر از پردیس‌ ها باشیم.

مشاور وزیر علوم و مدیرکل دفتر وزارتی به ضرورت برنامه‌ریزی و پیدا کردن منبع درآمدی غیر از منابع مرسوم کنونی برای دانشگاه‌ها اشاره کرد و تولید فکر، نقد و اصلاح اندیشه‌ها را از اهداف دانشگاه‌ها دانست و بر لزوم افزایش ارتباط با دانشگاه‌های خارجی تأکید کرد.

وی با بیان اینکه امروزه دانشگاه‌ها جوابگو، مسئولیت‌پذیر و کارآفرین موفق می‌شوند، خواستار آن شد که عملکرد دانشگاه به گونه‌ای باشد تا مردم اثرات وجود دانشگاه را احساس کنند.

این مسئول، خواستار به‌کارگیری همه نیروهای شایسته و دوری از جناح‌بندی‌‌های سیاسی و تلاش برای جلوگیری از فرار مغزها شد و بیان کرد: از نظر من پژوهش، علم را به دارایی تبدیل می‌کند، بنابراین باید با بهره‌گیری از پارک‌های علم و فناوری، مراکز رشد و… ثروت تولید کرد.

وی، تلاش برای ایجاد انگیزه فارغ‌التحصیلان، جلب اعتماد بخش خصوصی، ایجاد زمینه‌ها برای کارآفرین شدن فارغ‌التحصیلان را ضروری دانست.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌‏آباد، امروز طی مراسمی با حضور مشاور ارشد وزیر علوم حسن زمانیان تودیع و خسرو عزیزی به عنوان سرپرست دانشگاه لرستان معارفه شد.

این مراسم با حضور مشاور ارشد وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان، حجت‎الاسلام سید اسماعیل حسینی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان، فرمانده نیروی انتظامی استان لرستان، اعضای هیئت علمی، دبیرکل دفتر بازرسی استان لرستان و دیگر مسئولان برگزار شد.

در پایان مراسم پس از تقدیر از رئیس سابق دانشگاه، از دو دانش‎آموز خرم‎آبادی به نام‌های مهسا دولتشاهی و فاطمه فاضلی‌فرد که رتبه‎های چهار و شش را در کنکور سراسری تجربی کسب کردند، تقدیر به عمل آمد.

برای دریافت آخرین اخبار کارشناسی ارشد ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید :

ارسال سوالات و نظرات


۱۳۹۲ © سینیور تست SeniorTest