سینیور تست SeniorTest

: اخبار آزمون کارشناسی ارشد|سایت کارشناسی ارشد|وب سایت تخصصی آزمون کارشناسی ارشد
آزمون دکتری آزاد آزمون دکتری دانشگاه آزاد نتایج دکتری منابع دکتری آزمون دکتری 92 ثبت نام دکتری آزمون دکتری آزاد آزمون دکتری 93 اخبار دکتری کارشناسی ارشد آزاد 92

کارشناسی ارشد

ارشد دانشگاه آزاد 97-96 نتایح کارشناسی ارشد 95
جزئیات ثبت‌ نام آزمون متمرکز کارشناسی ارشد ناپیوسته مجازی اعلام شد

جزئیات ثبت‌ نام آزمون متمرکز کارشناسی ارشد ناپیوسته مجازی اعلام شد

سینیور تست ( www.seniortest.ir  ) اخبار آزمون کارشناسی ارشد مجازی ۹۳-۹۴ : سازمان سنجش آموزش کشور جزئیات مربوط به ثبت‌نام آزمون متمرکز دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته مجازی (ویژه شاغلان) و پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سال ۹۳ را اعلام کرد.

جزئیات ثبت‌ نام آزمون متمرکز دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته مجازی (ویژه شاغلان) و پردیس خودگردان دانشگاه‌ها
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، سازمان سنجش آموزش کشور جزئیات مربوط به ثبت‌ نام آزمون متمرکز دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته مجازی (ویژه شاغلان) و پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سال ۹۳ را اعلام کرد.

ثبت‌ نام آزمون از طریق شبکه اینترنتی www.sanjesh.org
براساس این گزارش؛ ثبت‌ نام برای شرکت در این آزمون منحصرا از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org از فردا سه‌شنبه ۱۷ تیرماه آغاز می‌شود و در روز یکشنبه ۲۲ تیرماه پایان می‌یابد.
این آزمون در ۶ گروه آموزشی شامل علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و دامپزشکی برگزار می‌شود.

دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته مجازی

دفترچه راهنمای آزمون نیز فردا سه‌شنبه ۱۷ تیرماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و داوطلبان براساس علاقه می‌توانند منحصرا در یک کد رشته ثبت‌نام کرده و در آزمون شرکت کنند.
دانلود دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته مجازی

تمام فارغ‌التحصیلان دوره کارشناسی مورد تایید بدون توجه به نوع مدرک تحصیلی می‌ توانند در این آزمون در کدرشته‌های اعلام شده (به جز کدرشته امتحانی که شرط عنوان مدرک تحصیلی در آن مشخص و در جدول امتحانی درج شده است) شرکت کنند.

تحصیل در دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته مجازی منوط به قبولی در دوره‌های ورودی و گذراندن دوره پیش‌نیاز است که هزینه دوره‌های پیش‌نیاز نیز از سوی دانشجویان پرداخت می‌شود هر داوطلب باید برای ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش مراجعه و برای دریافت دفترچه راهنما اقدام کند.

دفترچه راهنمای آزمون متمرکز کارشناسی ارشد ناپیوسته مجازی
داوطلبان باید دفترچه راهنما را به طور کامل مطالعه کنند زیرا با توجه به اینکه در برخی رشته‌ها پذیرش در پردیس‌ها و رشته‌های مجازی صورت نمی‌گیرد داوطلب باید پیش از خرید کارت اعتباری از وجود رشته مورد نظر خود مطمئن باشد و مدارک و اطلاعات مورد نیاز را آماده کند.

با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود داوطلب باید به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب با مراجعه به سایت سازمان سنجش وجه ثبت‌نام را پرداخت کرده و سپس نسبت به تکمیل پیش‌نویس تقاضانامه آزمون اقدام کند.

سینیور تست : داوطلب باید پس از کنترل اطلاعات تکمیلی در فرم پیش‌ نویس تقاضانامه و اطمینان از صحت اطلاعات تا پایان یکشنبه ۲۲ تیرماه برای ثبت‌ نام اقدام کند.

سطح سوالات اختصاصی در حد دانش و تحصیلات فارغ‌التحصیلان کارشناسی و مطابق با فهرست برنامه‌های مصوب شورای عالی برنامه‌ریزی شده است، در سه زبان عمومی نیز در تمام رشته‌ها زبان انگلیسی با ضریب یک در نظر گرفته شده است.

کد و نام رشته و مواد امتحانی و ضرایب دروس در جداول مربوط به تفکیک گروه آزمایشی درج شده و کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای مربوط نیز از روز چهارشنبه ۱۹ شهریورماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

شایان ذکر است؛ براساس برنامه زمانی پیش‌ بینی شده آزمون متمرکز دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته مجازی (ویژه شاغلان ) و پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سال ۹۳ در روز جمعه ۲۱ شهریور امسال در حوزه‌های امتحانی مربوطه برگزار می‌شود.

آزمون متمرکز کارشناسی ارشد ناپیوسته مجازی | دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته مجازی (ویژه شاغلان ) و پردیس خودگردان دانشگاه‌ ها  | Virtual

سینیور تست ( www.seniortest.ir  ) اخبار آزمون کارشناسی ارشد مجازی

  • آزمون ارشدمجازی ۹۵

برای دریافت آخرین اخبار کارشناسی ارشد ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید :

۱ نظر

  1. مهدی می‌گه:

    زمان پذیرش بعدی

ارسال سوالات و نظرات


۱۳۹۲ © سینیور تست SeniorTest